Údržba veřejných ploch

Údržba veřejných ploch a komunikací zajišťuje širokou škálu zahradnických prací a komplexní péči o údržbu, čistotu a úpravu travnatých ploch ve městě. Středisko je plně vybaveno profesionální technikou pro komplexní služby v oblasti sečení a mulčování travnatých ploch, sběru trávy a listí, kácení a ořezu dřevin, tvarování živých plotů, zmlazování dřevin, odstraňování náletů, zajištění sadových a terenních úprav, výsadbu a údržbu mobilní zeleně. Dále zajišťujeme havarijní kácení poškozených, nebezpečných, či z pěstebného hlediska neperspektivních dřevin, tam kde hrozí vznik škod nebo ohrožení zdraví či života. Naše středisko v rámci poskytovaných služeb, plně disponuje kvalifikovanými zaměstnanci.
Sečení travantých ploch se sběrem, bez sběru, sečení travnatých ploch formou mulčovacího systému, sběr listí, sběr trávy, kácení dřevin, kácení havarijních dřevin, ořezy stromů a keřů, zmlazování keřů, odstraňování náletů, sadové a terenní úpravy, tvarování živých plotů, údržba mobilní zeleně.
Sekačky s mulčovacím systémem SCAG, rotační sekačky ISEKI, vřetenové sekačky Jacobsen, Torro, křovinořezy, motorové pily, vyvětvovací pily, plotostřihy.
Jochim Jan
Mistr údržby komunikací
+420 596 585 547

Wanot Radim
Mistr čištění města-koordinátor VPP
+420 596 585 536

Ing. Kočí Richard
Manažer komunálních služeb
+420 596 585 541

Jochim Jan
Mistr údržby komunikací
+420 596 585 547

Wanot Radim
Mistr čištění města-koordinátora VPP
+420 596 585 536

Ing. Kočí Richard
Manažer komunálních služeb
+420 596 585 541

Údaje zde uvedené slouží výhradně k odpovědi na Váš dotaz, případně k vyřešení Vámi popsané situace, a budou neprodleně poté vymazány. Vaše údaje zpracováváme v souladu s platnou evropskou i národní legislativou (zejm. GDPR). Všeobecné informace o zpracovávání osobních údajů, včetně uvedení Vašich práv, jsou k dispozici zde.