Společnost SMO s podporou města Orlová zahájila projekční přípravu výstavby nového relaxačního a ozdravného wellness zařízení v nevyužívaných prostorách bývalé rehabilitace pod Krytým bazénem v Orlové.

V současné době je zpracována architektonická studie a projekt, který zpracovává specializovaná firma ATELIER 11 z Hradce Králové, pokračuje další realizační fází. Vlastní realizace stavby a dokončení díla je plánováno na první pololetí 2018.

Do celé akce jsme se pustili zejména proto, abychom vytvořili občanům Orlové a okolí místo pro oblíbenou komfortní relaxaci v saunách, vířivkách či solné jeskyni s tím, že je myšleno i na děti a jejich hlídání v dětském koutku v době, kdy rodiče odpočívají ve wellness.

Jedním z důvodů je taktéž připravovaný ozdravný program s využitím solné jeskyně pro menší, zejména předškolní děti či prvňáčky, které v našem smogem zatíženém kraji často trpí dýchacími potížemi.

 Pro zájemce, kteří by chtěli vidět jak nyní vypadají prostory pod bazénem, ve kterých budeme zařízení budovat, jsme připravili krátkou prohlídku těchto prostor a prezentaci architektonické studie projektovaného zařízení. Prohlídka se bude konat 18.7.2017 od 15:30 hodin, sraz bude na recepci Krytého bazénu v Orlové. Srdečně vás všechny zveme.

Adresa:

SMO, městská akciová společnost Orlová
Okružní 988
735 14  Orlová-Lutyně

Telefonní a emailové spojení:

tel: (+420) 596 585 511
GSM: (+420) 731 444 391

e-mail: as(at)smo-orlova.cz

Datová schránka: a8tgcju

IČ: 60793163