Svozy odpadů během Velikonoc

V pátek 19.4. proběhnou vývozy směsného komunálního odpadu i biologicky rozložitelného odpadu beze změny.

V pondělí 22.4. vývozy probíhat nebudou. Svoz směsného komunálního odpadu bude probíhat již o den dříve, tedy v neděli 21.4.

Svozy biologicky rozložitelných odpadů budou probíhat až od úterý 23.4. V průběhu celého týden tak budou termíny svozů posunuty a nebudou odpovídat harmonogramu svozů.

In-line a badminton

Milí Orlováci, už je to tady. Ve středu 17.4.2019 zahajujeme provoz in-line plochy a badmintonových kurtů. Termíny bruslení pro veřejnost, stejně jako ceny bruslení a badmintonových kurtů najdete zde

Krytý bazén informuje

Ve dnech 16. - 18.4.2019 bude celý objekt Krytého bazénu mimo provoz

z důvodu úplné odstávky vody, způsobené plánovanou výměnou hlavního přívodního potrubí.

Sledujte prosím facebook  jSMe Orlová a webové stránky Krytého bazénu www.bazen-orlova.cz, kde Vás budeme informovat o případném dřívějším zprovoznění Krytého bazénu.

Děkujeme za pochopení

Ve dnech 19-.22.4.2019 máme otevřeno celý den, tedy od 9:00 do 21:00.

Těšíme se na vaší návštěvu

Pokladna uzavřena

Oznamujeme Vám, že ve čtvrtek 18.4.2019 bude uzavřena pokladna z provozních důvodů.

Takhle by to nešlo!

Takhle tedy ne! Žádáme občany aby speciální sběrné nádoby určené pro sběr bioodpadu využívali pouze na odpady, pro které jsou nádoby určeny. Každá nádoba má informační polep kde je uvedeno, co do nádoby patří a co ne. Nádoby rozhodně nejsou určeny na likvidaci celých stromů i s kořenovým systémem a velkého množství větví. Obsluha svozového vozu musí všechny tyto odpady ručně přeskládat do svozového vozu. Pro likvidaci většího množství bioodpadu, keřů a větví z ořezů slouží dva sběrné dvory. V případě poškození nádoby uložením nevhodného odpadu bude škoda nárokována po původci tohoto odpadu.

Děkujeme za pochopení

BIOBIO2BIO3

Zpoždění svozu směsného komunálního odpadu

Zpoždění svozu směsného komunálního odpadu

Z technických důvodů došlo v tomto týdnu ke zpoždění vývozu směsného komunálního odpadu v některých ulicích. Abychom dodrželi pravidelné vývozy, budou i během dnešního dne prováděny vývozy až do večerních hodin. Žádáme občany, aby nádoby na směsný komunální odpad nechali přístupné pro obsluhu svozových vozidel. Děkujeme za pochopení

Strana 1 z 10