Dne 22.7.2018 proběhne poslední provozní den in-line plochy a badmintonových kurtů. Děkujeme všem zájemcům o využití in-line plochy a badmintonových kurtů a věříme, že nám zachováte přízeň i v příští sezoně

Zemědělský dělník

Náplň práce:

  • Činnosti spojené s údržbou zeleně – práce se zahradnickou, příp. zemědělskou technikou.
  • Údržba svěřené techniky.
  • V zimních měsících činnosti spojené se zimní údržbou komunikací.

 Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem, výhodou v oboru zahradnictví, zemědělství, lesnictví nebo technický obor.
  • Řidičské oprávnění skupiny B, C, T.
  • Zdravotní způsobilost.
  • Samostatnost, svědomitost, ochota.
  • Kladný přístup k přesčasové práci.
  • Praxe v oblasti údržby zeleně výhodou.

ČEZ Teplárenská a.s. (Elektrárna Dětmarovice) v minulých letech v letních měsících plánovala letní odstávku horkovodu pro Orlovou, která trvala cca 3-4 dny.

V roce 2018 odstávka horkovodu nebude, dodávka teplé vody v letních měsících pro Orlovou bude bez přerušení.

Dne 27.6.2018 bude z důvodu opravy VN na trafu pro sportovní areál, kterou provádí ČEZ Distribuce, přerušená dodávka EE od 7:00 do 17:00 hod.

Provoz sportovišť nebude omezen.

Z tohoto důvodu nebude možno v tomto čase využívat pro rezervaci sportovišť elektronický rezervační systém na tento den.

Objednávky sportovišť bude možno realizovat pouze na mobilních číslech.

In- line plocha: 603824903, tenisové kurty: 731444553

Jako každý moderní podnik i SMO v dnešní době připravuje a realizuje rozvojové programy, které umožní poskytování lepších a levnějších služeb zákazníkům. A stejně jako v jiných oblastech je i teplárenství SMO podrobeno konkurenci, která by v případě důsledné realizace znamenala likvidaci systému centrálního zásobování teplem a výstavbu stovek izolovaných zdrojů se stovkami komínů jednotlivých vchodů a domů na sídlišti. A protože nechceme stát a přešlapovat na místě a pak hledět na les komínků po městě, začali jsme hledat optimální řešení, umožňující poskytnout odběratelům tepla takové služby a cenu tepla, aby neměli důvod hledat jiné varianty....

Více se dočtete na v sekci Teplárna Orlová

Během svátků 5.7. a 6.7. budou probíhat svozy normálně dle harmonogramu. Nezapomeňte si nachystat odpadové nádoby ke svozu.

Naše příroda i města během jara opět o něco prokoukla díky dobrovolnické akci Ukliďme svět, ukliďme Česko 2018. Zúčastnilo se jí přes 113 000 dobrovolníků na 2655 místech, což je výrazně více, než vloni za celý rok. Podzimní termín úklidů letos proběhne v sobotu 15. září pod hlavičkou celosvětového World Cleanup Day, který se bude konat v jednom dni ve více než 130 zemích na všech kontinentech.

infografika2018

 

Strana 1 z 6